Czy wiesz, że ty również możesz stać się częścią marki Liu Jo? Jak to możliwe? Możliwość taką daje praca w systemie franczyzowym! Jeśli od zawsze interesował cię świat mody, a dodatkowo zawsze myślałeś o otworzeniu własnego biznesu, franczyza wydaje się być czymś idealnym dla ciebie! Chcesz dowiedzieć się więcej na jej temat? Chcesz znaleźć odpowiedź na pytanie jak otworzyć sklep franczyzowy Liu Jo? Jakie są najważniejsze zalety franczyzy? Czy ma ona jakieś wady? Jeśli tak, jesteś w odpowiednim miejscu. Dowiedz się jak wystartować z butkiem Liu Jo i ciesz się z prowadzenia własnego biznesu oraz wejścia do świata mody przez wielkie M.

Jak otworzyć sklep franczyzowy Liu Jo?

Jak więc rozpocząć swoją przygodę z marką Liu Jo? Przede wszystkim konieczne jest uzyskanie licencji na wykorzystywanie szyldu znanej marki w swojej firmie. W ramach tego zagadnienie musisz zgłosić się do agencji dysponującej prawem do danej marki na terenie naszego kraju z wnioskiem o zgodę. Tam ustalicie wszelkie warunki umowy franczyzowej, umożliwiające start z danym biznesem. Niezbędne jest również założenie własnej działaności gospodarczej oraz stworzenie ramowego biznes planu.

Co to jest franczyza i co należy o niej wiedzieć?

Franczyza jest współpracą niezależnych od siebie podmiotów gospodarczych. W zamian za podział zysków, franczyzobiorca dostaje możliwość wykorzystania znanego szyldu oraz całe know-how danej firmy.

Jakie są najważniejsze zalety franczyzy?

  1. Dostęp do firmowego know-how

  2. Mniejsze nakłady na marketing

  3. Dobry pomysł na biznes dla niedoświadczonych

  4. Mniejsze ryzyko niepowodzeń od chwili pojawienia się na rynku

Jakie wady ma prowadzenie biznesu we franczyzie?

Franczyza jednak nie jest całkowicie pozbawiona wad. Największą z nich może być to, że nie rozwijasz swojej własnej marki, a sama franczyza ma w sobie wiele ograniczeń, które zostały opisane w danej umowie.

Co można sprzedawać w systemie franczyzowym?

W zasadzie wszystko. Marka Liu Jo oferuje ubrania, akcesoria oraz buty.