• Autor: Tymon
  • 20 lipca 2017

Jak zorganizować randkę niskim kosztem?

Jak zorganizować randkę niskim kosztem?

1024 682 Tymon

Nieważne, czy to dopiero początek Waszej znajomości, czy jesteście ze sobą już kilka lat – warto chodzić na randki. Romantyczne spotkania pozwalają rozwinąć znajomość i podgrzać atmosferę w związku. Każde takie wyjście wiąże się z wydatkami, ale są sposoby, które pozwalają na zorganizowanie randki niskim kosztem.

Wyjście do kina

Filmowy seans – to jedna z najpopularniejszych i najbardziej lubianych form spędzania czasu we dwoje. Za normalne bilety w weekend trzeba zapłacić w sieciowych kinach nawet 30 zł za osobę. Dodając do tego koszt popcornu i napojów szybko zrobi się z tego pokaźna suma. Aby nie przepłacać warto zapoznać się z ofertą promocji kinowych. Małe studyjne kina często oferują tańsze bilety w określonym dniu tygodnia. Np. za poniedziałkowy bilet w warszawskim kinie Muranów zapłacisz tylko 11 zł. Duże multipleksy również mają ciekawe oferty, które często są powiązane są z ich partnerami. Wszyscy abonenci sieci komórkowej Orange już od lat mogą korzystać z promocji “Środy z Orange” w sieci Multikino i kupować tego dnia dwa bilety w cenie jednego, po wcześniejszym wysłaniu sms-a aktywującego. Środa to także dzień, w którym kupisz tańsze bilety w Cinema City (promocja dostępna dla wszystkich). Niektóre oferty wymagają wcześniejszego zakupu określonych produktów. W Multikinie, w każdy czwartek z trzema opakowaniami Kinder Bueano możesz kupić bilet za 12 zł (Bueno czwartki). W tej samej sieci kin, co poniedziałek na facebooku znajdziesz kod uprawniający do zakupu biletu w niższej cenie (15 zł) i zestawu barowego (popcorn + napój) za 12,90 zł.

W poszukiwaniu atrakcyjnych ofert przed każdą randką, zajrzyj także na groupon.pl. Można tam znaleźć ciekawe promocje dotyczące zarówno seansów, jaki i przekąsek. Ciekawą opcją jest posiadanie karty PAYBACK, która pozwala na wymianę zebranych na niej punktów m.in. na bilety do kina.

Romantyczna randka w kinie.

Jak oszczędzić na przekąskach?

Każdy chyba zna uczucie, kiedy po wejściu do kina i poczuciu zapachu maślanego popcornu ulega pokusie wydania ok. 20 zł na przekąskę wartą 2 zł. Aby obniżyć koszt randki, ale jednocześnie zadbać o drugą osobę, warto przygotować przekąski w domu. Kupione wcześniej nachosy z własnoręcznie przygotowanym dipem świetnie zastąpią kinowy popcorn i pozwolą Ci na zaoszczędzenie kilku złotych. Kupiony w sklepie napój będzie również tańszy i smaczniejszy niż rozwodniona kinowa cola.

Dodaj komentarz

5 − two =