• Autor: Kasia
  • 20 lipca 2017

Urodzinowe rabaty i okazje

Urodzinowe rabaty i okazje

1024 681 Kasia

Cały rok czekasz na ten dzień – Twój dzień. Właśnie wtedy chcesz poczuć się wyjątkowo, potrzebujesz docenienia i błogiej przyjemności. Jako solenizant lub jubilat oprócz życzeń od rodziny i znajomych, możesz liczyć na różnego rodzaju udogodnienia i zniżki od wielu firm. Tego dnia warto wziąć ze sobą dokument potwierdzający datę urodzin i skorzystać z okazji.

Gdy złapie Cię głód

Wiele punktów gastronomicznych przygotowało dla Ciebie prawdziwą gratkę. Na co możesz liczyć? Pierwszy rozwiązaniem są zniżki na zamówione jedzenie od 10% nawet do 50%, czyli zamawiając standardowy lunch za 20 zł możesz go zjeść nawet za 10 zł. Kolejną rzeczą są słodkie niespodzianki, tego dnia możesz liczyć na darmowy deser, czy lampkę szampana (oczywiście, gdy jesteś po pracy). W dniu swoich urodzin warto również wybrać się na posiłek w mieście. Czasem warto wspomnieć, że ma się urodziny, a profesjonalny manager lokalu na pewno sprawi, że poczujemy się wyjątkowo.

A może czas na shopping

Tutaj również możesz liczyć na 15% rabat na cały asortyment w Drogerii Dayli , 20 % zniżki na Buty Wojas, czy dodatkowe punkty do karty Coffe Club w Costa Coffee. Gdy będziesz już na zakupach zapytaj sprzedawcy, może przyjemnie Cię zaskoczą w tym wyjątkowym dniu.

Torba pełna zakupowych prezentów.

Kolejny podpunkt dnia – rozrywka

Po całym dniu pełnym wrażeń przyszedł czas na rozrywkę i w tym przypadku nie ominą Cię miłe niespodzianki. Wiele miejsc prześciga się w urodzinowych atrakcjach, ale na co właściwie możesz liczyć? W niektórych kinach studyjnych obejrzysz seans i napijesz się aromatycznej kawy zupełnie za darmo. Również siłownie mają w zanadrzu ciekawe rozwiązania, przykładowo: dostajesz tyle rabatu, ile masz lat.

Ciekawie ten aspekt rozwiązało Muzeum Czekolady w Kolonii (Niemcy), które wpuszcza wszystkich jubilatów (za okazaniem dokumentu) na darmowe zwiedzanie.

Jak dobrze zakończyć ten dzień

Udaj się do SPA lub salonu urody, pozwól sobie na chwilę zapomnienia. Tutaj czeka Cię szereg rozwiązań, które naprawdę doskonale podsumują ten dzień.

Masaż potrzebny od zaraz

Studia masażu zaoferują Ci rabaty od 10% nawet do 40%, wystarczy przed wizytą wspomnieć, że ma się dziś urodziny. Dzięki temu zapłacisz mniej i naprawdę się zrelaksujesz.

Pozwól sobie na naprawdę skuteczny wypoczynek

Z okazji urodzin wyjedź do SPA, oprócz wypoczynku, otrzymasz szampana oraz różne zniżki na zabiegi od 10% do 30%. Wiele miejsc może zaproponować Ci pakiet „Ile lat tyle % zniżki”.

Podsumowując w dniu swoich urodzin pozwól sobie na odrobinę szaleństwa, jednakże obserwuj propozycje restauracji, hoteli, sklepów, czy SPA bo przecież warto przy tym wszystkim zaoszczędzić trochę pieniędzy. Wszystkiego najlepszego dzisiejszym jubilatom! Szukajcie prezentów.

Dodaj komentarz

fifteen + 14 =